Для представників середнього і малого бізнесу SIP-телефонія є не просто необхідністю, а ще й вигідним рішенням для організації комунікації з клієнтом. Ця технологія дозволяє здійснювати майже безкоштовні дзвінки через інтернет, що вигідно відрізняє її від звичайного варіанту телефонії.

SIP-телефонія від Датагруп: переваги вибору

Віртуальний номер дозволяє абонентам користуватися міським, мобільним, міжміським зв’язком по Україні, а також здійснювати міжнародні дзвінки.

Багатоканальні гарячі лінії гарантують, що ви не втратите жодного звернення своїх клієнтів.

Ви можете обрати зручний номер, який легко запам’ятається вашим клієнтам.

Налаштувати IP-телефонію досить просто, будь-який користувач може зв’язатися з нашими фахівцями для отримання короткої інструкції і здійснити настройку самостійно. Майбутньому абоненту знадобиться лише інтернет-підключення зі швидкістю не менше 128 кбіт/с і SIP-телефони, ПК або програмний клієнт на мобільному телефоні.

Віртуальна АТС - єдина корпоративна мережа компанії

Віртуальна АТС для офісів, інтернет-магазинів, представників середнього і малого бізнесу дозволяє спростити комунікацію всередині компанії. Об’єднання співробітників, офісів і філій, а також віддалених робочих місць в єдину телефонну корпоративну мережу з загальної зовнішньої нумерацією і внутрішнім номерним ресурсом дозволяє вирішити ключові питання для бізнесу, який активно розвивається. Ви зможете здійснювати дзвінки через інтернет, створити базовий call-центр з функціями переадресації, розподілу, утримання дзвінків, і не залишите без уваги жодного звернення. Ви можете збільшити потік вхідних дзвінків, замовивши у нас послугу Номер 0-800.

Віртуальна АТС від Датагруп дозволяє:

ДОДАВАТИ І ВИДАЛЯТИ
РОБОЧІ МІСЦЯ

РОЗШИРЮВАТИ МЕРЕЖУ І
МОБІЛЬНО ПЕРЕЇЖДЖАТИ

ЗАВЖДИ ЗАЛИШАТИСЯ
НА ЗВ’ЯЗКУ

СПРОСТИТИ РОБОТУ
СПІВРОБІТНИКІВ
ЗАВДЯКИ IVR

ЕКОНОМИТИ НА КУПІВЛІ
ТА ОБСЛУГОВУВАННІ
ОБЛАДНАННЯ

Ви також можете організувати корпоративну мережу з короткими внутрішніми номерами, розмежуванням прав доступу всередині мережі, управлінням вхідними дзвінками і зручною статистикою дзвінків.

Підключити віртуальну АТС просто

Заповніть заявку, і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом,
щоб уточнити деталі і оформити замовлення.

Заявка услуг_ukr

Залишилось знаків 1000

* - Поля обов'язкові для заповнення