Номер 0-800 – актуальне рішення для представників бізнесу, яким важливо завжди залишатися на зв’язку зі своїми клієнтами. Ця послуга дозволяє вашим клієнтам здійснювати дзвінки на номер 0-800 абсолютно безкоштовно, не залежно від їх мобільних операторів або територіальної приналежності в межах України.

Навіщо потрібен номер 0-800

Наявність номера 0-800 дозволяє реалізувати службу підтримки, call-центр, гарячу лінію, маркетингові дослідження. Він також буде зручним для інтернет-магазинів, банків, страхових компаній і туристичних агентств – ви ніколи не втратите звернення, адже клієнтам вигідно і доступно вам дзвонити, а номер є багатоканальним. Використання номера 0-800 відчутно збільшує кількість звернень – це підтверджує багаторічний досвід використання даної послуги нашими постійними клієнтами.

Замовивши номер 0-800, ви отримаєте:

ЄДИНИЙ НОМЕР
ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

ВІДСУТНІСТЬ ПЛАТИ
ЗА З’ЄДНАННЯ

СКОРОЧЕННЯ
ВИТРАТ

ДОВІРА
КЛІЄНТІВ

Для користування послугою 0-800 не потрібне спеціальне обладнання – достатньо аналогового телефону або апаратів контакт-центру. Фахівці Датагруп допоможуть вибрати оптимальний тариф, виходячи з ваших потреб. У базі номерів 0-800 ви також можете вибрати для свого бізнесу привабливий варіант, що легко запам’ятовується.

Ви можете замовити номер 0-800 разом з послугою «Віртуальна АТС», і економити на переадресації дзвінків, використовуючи можливості і тарифи послуги «Віртуальна АТС».

Придбати номер 0-800 просто

Заповніть заявку, і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом,
щоб уточнити деталі і оформити замовлення.

Заявка услуг_ukr

Залишилось знаків 1000

* - Поля обов'язкові для заповнення