Без доступу до всесвітньої мережі інтернет складно уявити роботу будь-якого бізнесу. Але перед тим як вибрати оптимальний варіант для свого офісу, потрібно розуміти, чого ви від нього чекаєте. Як правило, інтернет для юридичних осіб повинен відповідати таким вимогам:

стабільна робота,
висока швидкість,
стійкість до високих навантажень,
безпека з’єднання,
оптимальна вартість.

Для тих, хто хоче провести інтернет у свій офіс або зв’язати всі філії в єдину мережу, Датагруп пропонує всі існуючі варіанти підключення. Наші фахівці розроблять індивідуальні рішення для вашого малого, середнього або великого бізнесу. Ви також можете підключити у нас послугу телефонії, скоротивши кількість підрядників.

Інтернет для офісу від Датагруп має низку переваг:

СТАБІЛЬНА ШВИДКІСТЬ
ДО 1 ГБ/СЕК

З’ЄДНАННЯ ОФІСІВ
В ЄДИНУ МЕРЕЖУ

ОРГАНІЗАЦІЯ І
ПІДТРИМКА VPN

ЗАХИСТ ВІД
DDOS АТАК

ОПТИМАЛЬНА ЦІНА ДЛЯ
БУДЬ-ЯКОГО МАСШТАБУ БІЗНЕСУ

Створення Wi-Fi-інфраструктури офісу

Рішення провести бездротовий інтернет в офіс є на сьогодні одним з найпопулярніших. Це оптимальний варіант для невеликих компаній, особливо якщо співробітники не прив’язані до робочого місця і звикли переміщатися по офісу.

Наші фахівці проектують оптимальну інфраструктуру мережі Wi-Fi в офісі з урахуванням особливостей і планування приміщень, а також налаштовують необхідне обладнання, виходячи з можливих пікових навантажень. Таким чином реалізують корпоративні рішення будь-якої складності.

Заявка услуг_ukr

Залишилось знаків 1000

* - Поля обов'язкові для заповнення

Інтерактивне ТБ для громадських місць

Для представників бізнесу HoReCa особливо важливо, щоб їхні клієнти мали доступ до якісного і привабливого розважального контенту. Команда Датагруп пропонує оптимальне рішення для власників готелів, ресторанів, барів та інших розважальних закладів, які є користувачами послуги інтернет від Датагруп – можливість трансляції в цифровому форматі будь-яких телепередач, футбольних матчів, музичних каналів для широкої аудиторії без порушення законодавства.

Ми пропонуємо:

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПОКАЗ
ФУТБОЛЬНИХ МАТЧІВ
І ЧЕМПІОНАТІВ

130 КАНАЛІВ (В Т.Ч. МУЗИЧНІ,
СІМЕЙНІ, ДИТЯЧІ І СПОРТИВНІ
У HD-ЯКОСТІ)

ВИГІДНІ УМОВИ
ОРЕНДИ ОБЛАДНАННЯ І
ПРОСТОТА ПІДКЛЮЧЕННЯ

Заявка услуг_ukr

Залишилось знаків 1000

* - Поля обов'язкові для заповнення